Chcete se v životě posunout?

Přehrajte si toto video a objevíte příležitost:


Nyní zdarma, omezená kapacita
Jedná se plnohodnotných 60 minut profesionálního koučování
Bez závazků, bez rizika.
Nebudeme vám nic prodávat.

Toto je jen několik témat se kterými vám může profesionální koučování pomoci:


- Rychlejší a snadnější cesta k cílům: Koučování je o cestě z bodu A do bodu B. Koučování vám pomůže zkrátit cestu k dosažení cílů. Někdy se cesta zkrátí o měsíce nebo i roky. Jakého cíle chcete dosáhnout?

Posílení sebedůvěry: Díky individuálnímu přizpůsobení služby na míru vaším potřebám tak můžete sebedůvěru posilovat v mnoha každodenních situacích. Jaké by to bylo, kdybyste cítili více jistoty ve svém životě?

Zlepšení vztahů a komunikace: Koučování je o zlepšování dovedností, které jsou užitečné ve všech oblastech života, jako je komunikace, naslouchání, asertivita i řešení konfliktních scénářů. Budete se tak cítit šťastnější a spokojenější, protože budete mít schopnost lépe ovlivnit a rozvíjet vaše vztahy.

Work/Life Balance: Potřebujete zdravější rovnováhu mezi prací a osobním životem? Když jste na vše sám, jde to pomalu. S vaším parťákem vytvoříte funkční postupy

Time management: Vytvoříte své vlastní metody pro plánování a organizaci svého času, což vám umožní dosáhnout lepší produktivity, výrazné snížení pocitu přetížení a zvýšení prožívané radosti a spokojenosti v osobním i pracovním životě.

- Zvládání strachu i stresu: stres v osobním a profesním životě je zatěžující. Koučování vám pomůže zvládat stres, poskytne vám efektivní nástroje a techniky pro zlepšení duševní pohody a snížení stresu v každodenním životě.

- Jakékoliv vaše důležité téma: Téma setkání je vždy vaše volba. Koučování je čas jen pro vás. Koučování nemá specifické téma, můžete tak probrat cokoliv, co je pro vás důležité. Dopřejte si čas na svůj rozvoj.

Rezervujte si svou hodinu:

Kdo Vám tuto službu poskytne?

Jsme velký tým profesionálních koučů Coachville. Kouč, který toto setkání poskytne je absolventem nebo studentem ICF Level 2 akreditovaného výcviku. Kouč dodržuje etický kodex ICF a profesní standardy. Setkání je důvěrné a kouč musí zachovat mlčenlivost.

Co vám tato ochutnávka přinese?


Bude to pro vás nová objevná a zajímavá zkušenost, která vám umožní udělat si odstup a nadhled. Toto setkání vám pomůže podívat se na svůj život z vyšší a odlišné perspektivy. Je to čas jen pro vás, čas pro váš rozvoj

Setkání vám přinese nečekané, objevné a důležité vhledy do vašeho života a že tato konverzace může mít velký přínos pro vaši budoucnost.

Jedno setkání může být skvělou ochutnávkou, nemůžeme vám však slíbit zázraky na počkání :-)

Co o této zkušenosti řekli ostatní?


Rezervujte svou ochutnávku kliknutím zde:

PS: Lidé jsou často příjemně překvapeni, když objeví koučování Coachville. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k uvědomění a sebepoznání.

Provozuje COACHVILLE LLC www.coachville.eu